У нашому каталозі ви зможете підібрати та купити запчастини для автомобіля Нексія


Ще у 1992-ому році корейські виробники випустили Део Нексія, яка спершу мала троє дверей, а потім стала хетчбеком з п’ятьма дверима. Також випускався седан Cielo.

У Nexia використовувалися основні вузли та комплектуючі запчастини від німецького виробника Opel Kadett, зовнішній вигляд та технічні характеристики якого на той момент застаріли. Але попри це Daewoo одразу почала користуватися попитом у Європі та на авторинках інших країн.

Після двох капітальних модернізацій, які відбулися у 2002 та 2008 роках, Daewoo упевнено зайняла свою нішу загальнодоступного та недорого автомобіля з помірним базовим оснащенням.

До базової версії GL входять сталеві диски діаметром 14 дюймів, магнітола, замок на багажнику та бензобакові з можливістю відкривання з салону авто. Інша комплектація GLЕ має гідропосилювач, тахометр, центральний замок, протитуманки та скло з електроприводом.

На найпершій моделі Daewoo Nexia був встановлений 1,5-літровий 8-клапанний двигун з потужністю 75 л/с, а з 2002 року агрегат став потужнішим на десять кінських сил та вже мав 16 клапанів. Обидва ці двигуни користуються шаною автолюбителів за те, що вони можуть функціонувати на 92-ому бензині.

Щоб пересуватися в умовах міста дуже зручний базовий агрегат, оскільки у нього достатній обертаючий момент при низьких обертах, а от за великих навантажень та швидкостях з’являється сторонній шум. Ще один негативний момент у Део Нексія залишається часте протікання мастила з-під прокладки кришки клапана. Але у таких випадках можна встановити кришку з пластику Daewoo Lanоs та вирішити цю проблему.

Ми постійно працюємо над оновленням каталогу нашого інтернет-магазину, тому тут можна знайти запчастини на Деу Нексія різних виробників та за кращими цінами. Крім того ми надаємо послугу безкоштовної доставки містом Черкаси, де розміщено офіс інтернет-магазину.